RAS - klimatizace pro domáci použití Série nových splitových zařízení RAS otevírá v oblasti klimatizaci místností nové dimenze. Díky novým technologiím je provoz těchto zařízení mimořádně úsporný a bezhlučný, čímž představuje firma TOSHIBA světovou špičku v oblasti klimatizace. Plazmový - ionizační elektrostatický vzduchový filtr, filtruje prach, pyl a bakterie, které se nacházejí ve vzduchu. Spolu s omyvatelným filtrem zajišťuje skutečně čistý vzduch. Přístroj je vybaven žaluziemi k usměrnění vzduchu žádoucím směrem. Přístroje jsou vybaveny infračerveným dálkovým ovládáním, které zajišťuje všechny funkce zařízení - chlazení - odvlhčování - filtrace vzduchu - topení, včetně automatického provozu zařízení.
RAV - klimatizace pro malé komerční prostory Klimatizační přístroje pro komerční použití jsou určeny pro menší obchodní provozy, hotely, restaurace, společenské prostory, velkoplošné kanceláře. Zařízení jsou plněné bezchlorovým chladivem R410A. Přístroje jsou vybaveny systémem TTC Link tento systém je možné rozšířit na centrální dálkové ovládání pro až 64 zařízení a možností kombinace s týdenním ovladačem. Všechny typy zařízení lze navzájem kombinovat do TWIN - TRIPLE - W TWIN multisystémového zařízení dle požadavků zákazníka až do množství 64 vnitřních jednotek. Přístroje jsou standardně vybaveny automatickým restartem po výpadku elektrického proudu. Klimatizační zařízení Super Digital INVERTER jsou zvláště vhodné pro nepřetržitý provoz jako např. serverovny, pro jejich vyšší energetickou efektivitu. Zvýšené investiční náklady se vrátí už za 2 roky provozu! Přístroje mají možnost dálkové kontroly provozního stavu, systém diagnostiky poruch, kontrolka čištění filttra a mnoho dalších sofistikovaných funkcí.
VRF - SMMS-i, SMMS-e, SHRS-e klimatizace budov Super Modular Multi System SMMS-i + SHRS + Mini MMS TOSHIBA ve svém výrobním programu nabízí jedinečný inteligentní modulární systém klimatizačních zařízení vhodný zejména pro komplexní klimatizaci budov a objektů. Zařízení se dodávají ve výkonové řadě od 22,4 - 28,0 - 33,5 - 40,0 - 45,0 kW až do celkového výkonu 135 kW. Systém je řízen inteligentním zařízením na regulaci a monitorování výkonu zařízení. IPDU - Inteligent Power Drive Unit. Tento systém řídí kontinuální výkon zařízení podle jeho zatížení. Instalaci zařízení je možné provést s minimálními zásahy i během provozu v budově. Při použití trojtrubkového systému je možné dosáhnout exeletnú účinnost zařízení (přenos energie z jedné části budovy do druhé) při minimálních nákladech na provoz.
Residential
Light Commercial
Commercial
Klimatizácia & AirConditioning
RAV - LIGHT COMERCIAL VRF & CHILLER HEAT PUMPS RAS - RESIDENTIAL KLIMATIZACE - Hlavní stránka
Mapa stránek Produkty Kontakty
vysokotlaká čerpadla fitinky a komponenty trysky vysokotlaké potrubí řídící moduly filtry vody
Kontaktní adresa IMTEC s.r.o. Orlí 26 602 00 Brno tel. +420 774 260 844 Česká republika Internetový obchod
1993 - 2024 © IMTEC s.r.o.
Vodní mlha 2024
Inštalační schémy
Klimatizace 2024
Klimatizace & Tepelná čerpadla