Digital & Super Digital INVERTER + BIG INVERTER - Chlazení až do -15 C venkovní teploty - Vytápění až do -20 C venkovní teploty Klimatizační přístroje pro komerční použití jsou určeny pro větší obchodní provozy, hotely, restaurace, společenské prostory, velkoplošné kanceláře. Zařízení jsou plněné bezchlorovým chladivem R410A. Přístroje jsou vybaveny systémem TTC Link tento systém je možné rozšířit na centrální dálkové ovládání pro až 64 zařízení a možností kombinace s týdenním ovladačem. Všechny typy zařízení lze navzájem kombinovat do TWIN - TRIPLE - W TWIN multisystémového zařízení dle požadavků zákazníka až do množství 64 vnitřních jednotek. Přístroje jsou standardně vybaveny automatickým restartem po výpadku elektrického proudu. Klimatizační zařízení Super Digital INVERTER jsou zvláště vhodné pro nepřetržitý provoz jako např. serverovny, pro jejich vyšší energetickou efektivitu. Zvýšené investiční náklady se vrátí už za 2 roky provozu! Přístroje mají možnost dálkové kontroly provozního stavu, systém diagnostiky poruch, kontrolka čištění filttra a mnoho dalších sofistikovaných funkcí. IntesisHome - WIFI Ovládání klimatizace přes internet se zpětnou vazbou
Nástěnné přístroje jsou dodávány ve výkonné radě od 5,1 do 8 kW chladícího a topného výkonu s použitím tepelných čerpadel. Přístroje jsou zejména vhodné do kancelářských prostor a větších obytných místností, obchodů, zasedacích místností.  Podstropní přístroje nebo v parapetním provedení dodáváme ve výkonné radě od 5 do 14 kW. Přístroje jsou zvláště vhodné svým provedením do obchodních prostor a serveroven. Přístroj má možnost přívodu čerstvého vzduchu.   Kazetové přístroje a provedení euro rastr 60x60 jsou zvláště vhodné do kancelářských, společenských prostor kde se vyžaduje zakomponování zařízení do interiéru. Přístroje dodáváme ve výkonové řadě 5 až 14 kW. Přístroje mají možnost přívodu čerstvého vzduchu.    Kanálové  jednotky se výborně hodí pro instalaci do mezistropu, závěsných podhledů. Uživatel je až na nasávací a výfukový panel v interiéru nevidí. Podle dispozice může být vyfukován vzduch i přes několik vzduchových vyústek umístěných v podhledu. Přístroje jsou dodávány ve výkonové řadě 5 až 14 kW. Přístroje mají možnost přívodu čerstvého vzduchu.   Kanálové HD jednotky této modelové řady jsou nejvýkonnější z kanálových jednotek. Disponují externím statickým tlakem až do 196 Pa, čímž se rozšiřují možnosti jejich využití pro optimálně klimatizování větších objektů pomocí rozvodu vzduchu. Přístroje jsou dodávány ve výkonové 20 až 23 kW. Přístroje mají možnost přívodu čerstvého vzduchu.
Splitové systémy - TWIN - TRIPLE - W TWIN Splitové systémy TWIN - TRIPLE - W TWIN jsou mimořádně vhodné pro větší instalace v obchodech, velkoplošných kancelářích a skladových prostorech ve kterých je požadavek udržování stejné teploty (jedna teplotní zóna). V těchto systémech lze použít různá provedení vnitřních jednotek. Přesná regulace výkonu za jakýchkoliv podmínek.
Profesionálni klimatizace - RAV
VRF & CHILLER KLIMATIZACE - Hlavní stránka HEAT PUMPS RAS - RESIDENTIAL RAV - LIGHT COMERCIAL
Mapa stránek Produkty Kontakty
vysokotlaká čerpadla fitinky a komponenty trysky vysokotlaké potrubí řídící moduly filtry vody
Kontaktní adresa IMTEC s.r.o. Orlí 26 602 00 Brno tel. +420 774 260 844 Česká republika Internetový obchod
1993 - 2024 © IMTEC s.r.o.
Vodní mlha 2024
Inštalační schémy
Klimatizace 2024