MistingTechnology Oblasti použití zahmlievacieho systému vodní mlha, zvlhčování - chlazení. dřevozpracující průmysl výroba nábytku tiskárny textilní průmysl potravinářský průmysl elektronický průmysl lisování plastů zvýšení účinnosti chladicích zařízení Mlžící systém je možné použít všude tam, kde se vyžaduje při výrobě stabilní vlhkost ovzduší. Distribuce vodní mlhy Rovnoměrná distribuce vodní mlhy, zvlhčování se běžně zajišťuje tryskami a ventilátory se speciálně upravenou konstrukcí. Na distribuci může být použito i vlastní vzduchotechnické zařízení. Zvlhčování v dřevozpracujícím průmyslu Udržování stabilní vlhkosti v dřevozpracujícím průmyslu s ohledem na technologické postupy a normy stává nezbytností. Zajištění správné vlhkosti dřeva přispívá k jeho vyšší kvalitě bez puklin a deformací. Tím ik vyšší ekonomické výtěžnosti zpracovávaného materiálu. Při výrobě nábytku se jenoznečne zvyšuje kvalita - neznikajú puklimy po lakování dřeva a různé deformace vlivem roztažnosti materiálu. Rychlá návratnost investice jakož i zvýšení ekonomického výnosu. Udržování správné vlhkosti ovzduší přispívá k vyšší produktivitě a zlepšení kvality pracovního prostředí.
Použití v tiskárnách a textilním průmyslu. Při technologických postupech v tiskárně a textilním průmyslu je nutné pro dosažení výsledné kvality produktu zajistit požadovanou vlhkost pro používaný materiál. Mlžící systém - vodní mlhy spolu s řídícími čidly zajistí ve výrobních halách opimálni vlhkost během celého procesu výroby s minimálními provozními náklady. Rychlá návratnost investice jakož i zvýšení ekonomického výnosu. Udržování správné vlhkosti ovzduší přispívá k vyšší produktivitě a zlepšení kvality pracovního prostředí.
Snížení prašnosti a eliminace zápachu. Vodní mlha se ve velké míře používá ke snížení prašnosti v náročných provozech. Snížení prašnosti ve výrobě má dvojí přínos - snížení nákladů na čištění prostor a zvýšení produktivity bez častých prostojů. Použití pro eliminaci zápachu například v odpadovém hospodářství. Vodní mlha pohlcuje malé prachové částice a eliminuje nepříjemný zápach. Rychlá návratnost investice jakož i zvýšení produktivity. Udržování správné vlhkosti ovzduší přispívá ke zlepšení kvality pracovního prostředí.
Vodná hmla & MistingSystems
Adiabatické chlazení a zvlhčování Předchlazení klimatizace - snížení prašnosti vzduchu
KOMFORT A ZDRAVÍ PRŮMYSLOVÉ APLIKACE AGRO APLIKACE VODNÍ MLHA - Hlavní stránka GALERIE - FOTO GALERIE - VIDEO
Mapa stránek Produkty Kontakty
vysokotlaká čerpadla fitinky a komponenty trysky vysokotlaké potrubí řídící moduly filtry vody
Kontaktní adresa IMTEC s.r.o. Orlí 26 602 00 Brno tel. +420 774 260 844 Česká republika Internetový obchod
1993 - 2024 © IMTEC s.r.o.
Vodní mlha 2024
Inštalační schémy
Klimatizace 2024