Interiérové ​​vzduchové clony s dosahem do 2,5 m. Elegantní vzduchové clony rady C1 se dodávají ve třech velikostech 1 m - 1,5 m - 2 m. Širší dveřní otvory se osazují několika navzájem spojenými clonami. Nosná konstrukce je z uzavřených profilů spojených v rozích přesným hliníkovým odlitkem. Upevnění vnějších panelů je zcela hladké, bez viditelných šroubů nebo nýtů. Všechny ocelové díly jsou chráněny proti korozi zinkováním Zn 275 g / m2. Plášť clony je kromě zinkování navíc doplněn standardně vypalovaným lakem odstín RAL 9002 (na přání také jiný odstín). Výstupní štěrbina má naklápěcí směrové lamely z leštěné nerezové oceli. Díky konstrukci zaměnitelných panelů výstupní komory může být štěrbina na dvou místech s výtlakem vzduchu s úhlem 0 ° nebo 90 ° vůči nasátí. Ohřívání vzduchu je zajištěno buď vodním ohřívačem nebo ohřívačem elektrickým. Výměnný filtr vzduchu je součástí vstupního panelu. Clony mohou být řízeny nástěnným ovládáním.
Komfortní vzduchové clony s dosahem do 3,5 m Elegantní vzduchové clony rady D2 se dodávají ve třech velikostech 1 m - 1,5 m - 2 m a 2,5 m. Širší dveřní otvory se osazují několika navzájem spojenými clonami. Nosná konstrukce je z uzavřených profilů spojených v rozích přesným hliníkovým odlitkem. Upevnění vnějších panelů je zcela hladké, bez viditelných šroubů nebo nýtů. Všechny ocelové díly jsou chráněny proti korozi zinkováním Zn 275 g / m2. Plášť clony je kromě zinkování navíc doplněn standardně vypalovaným lakem odstín RAL 9002 (na přání také jiný odstín). Výstupní štěrbina má naklápěcí směrové lamely z leštěné nerezové oceli. Díky konstrukci zaměnitelných panelů výstupní komory může být štěrbina na dvou místech s výtlakem vzduchu s úhlem 0 ° nebo 90 ° vůči nasátí. Ohřívání vzduchu je zajištěno buď vodním ohřívačem nebo ohřívačem elektrickým. Výměnný filtr vzduchu je součástí vstupního panelu. Clony mohou být řízeny nástěnným ovládáním.
Průmyslové vzduchové clony pro velké vstupní brány Průmyslové clony DoorMaster P jsou vyráběny ve čtyřech výkonových verzích. Délka výstupní štěrbiny je variabilní 2 až 4,5 m. Plášť clony je z pozinkovaného plechu standardně bez vnější povrchové úpravy. Na přání lze clonu doplnit vypalovaným lakem v odstínu RAL 9002 (případně jiném). Pevná výstupní štěrbina má zabudované horizontální směrovací naváděcí listy. Ohřev vzduchu je buď lamelovým vodním ohřívačem Cu / Al, nebo elektrickým ohřívačem. Clona může být také nízkoteplotní bez ohřevu vzduchu.
Vzduchové clony & AirCurtain DoorMaster C / D - komerčné vzduchové clony DoorMaster P - priemyselné vzduchové clony
Vzduchové clony & AirCurtains
Odvětrávací systémy - rekuperace vzduchu (zpětné získávání tepla) Potrubní jednotky Vento jsou zástupcem sestavného větracího a klimatizačního systému, který je určen pro aplikace s průtokem vzduchu až 10.000 m3 / h. Jejich stavebnicová koncepce umožňuje maximálně přizpůsobit projekční řešení složitým dispozičním podmínkám rekonstrukcí a dostaveb. Jednotlivé komponenty systému lze řadit do klimatizačních sestav nebo volně propojovat vzduchotechnickým potrubím.
Mapa stránek Produkty Kontakty
vysokotlaká čerpadla fitinky a komponenty trysky vysokotlaké potrubí řídící moduly filtry vody
Kontaktní adresa IMTEC s.r.o. Orlí 26 602 00 Brno tel. +420 774 260 844 Česká republika Internetový obchod
1993 - 2024 © IMTEC s.r.o.
Vodní mlha 2024
Inštalační schémy
Klimatizace 2024