MistingTechnology Stabilní řešení pro chlazení a osvěžení ovzduší exteriéru Pro komfortní řešení ochlazování a osvěžování ovzduší lze použít stabilní instalaci systému vodní mlhy. Vytváření vodní mlhy se realizuje atomizací vody pod tlakem cca 70 Bar se samotnými tryskami nebo její distribuci podpořenou ventilátory. Zařízení mohou být vybaveny řídící jednotkou s cyklickým časovačem a automatickým snižováním tlaku systému po ukončení každeho pracovního cyklu aby se zamezilo tvorbě velkých kapek na rozprašovacích tryskách. Samotné trysky jsou navíc vybaveny ANTI-DRIP systémem proti prskání vody po snížení tlaku. Tímto způsobem se zajistí 100% odpaření vody a následně ochlazení a zvlhčení okolního prostředí.
Autonomní mlžící systémy MobiCool aI-Cooler Profesionální autonomní mlžící systémy pro ochlazování exteriéru během horkých letních dnů. Systém je vhodný pro vchody do hotelů, zahradní restaurace, letní terasy. Autonomní provoz 4 až 6 hodin s vlastní nádržkou vody, stačí napojit na el. energii. Přístroj je vždy připraven k okamžitému nasazení díky jeho jednoduché instalací a obsluze. Více o produktu v i-Obchode.
Kompletní sety vodní mlhy FreshFog / BreezyTime 10 - 20 / StarFog 10 / 20 / 30 Kompletní sety mlžícich systémů vodní mlhy obsahují vše potřebné k instalaci systému. Zařízení jsou především určeny pro domácí použití pro zahrady, letní terasy, balkony. Perfektní osvěžení během horkých letních dnů. Jednoduchá instalace bez použití speciálního nářadí. Sety obsahují vysokotlaké čerpadlo, 10 nebo 20 ks trysek, 10/20 ks fitinků, 10/20 ks VT potrubí 1m, vysokotlakou hadici 3m / 25 m, filtrační systém Více o produktech FreshFog, BreezyyTime a StarFog v i-Obchode.
Vodná hmla & MistingSystems
Externí chlazení vzduchu adiabatické chlazení
KOMFORT A ZDRAVÍ PRŮMYSLOVÉ APLIKACE AGRO APLIKACE VODNÍ MLHA - Hlavní stránka GALERIE - FOTO GALERIE - VIDEO
Mapa stránek Produkty Kontakty
vysokotlaká čerpadla fitinky a komponenty trysky vysokotlaké potrubí řídící moduly filtry vody
Kontaktní adresa IMTEC s.r.o. Orlí 26 602 00 Brno tel. +420 774 260 844 Česká republika Internetový obchod
1993 - 2024 © IMTEC s.r.o.
Vodní mlha 2024
Inštalační schémy
Klimatizace 2024