VRF - SMMS-i, SMMS-e, SHRS-e - klimatizace budov Super Modular Multi System SMMS-i + SHRS + Mini MMS TOSHIBA ve svém výrobním programu nabízí jedinečný inteligentní modulární systém klimatizačních zařízení vhodný zejména pro komplexní klimatizaci budov a objektů. Zařízení se dodávají ve výkonové řadě od 22,4 - 28,0 - 33,5 - 40,0 - 45,0 kW až do celkového výkonu 135 kW. Systém je řízen inteligentním zařízením na regulaci a monitorování výkonu zařízení. IPDU - Inteligent Power Drive Unit. Tento systém řídí kontinuální výkon zařízení podle jeho zatížení. Instalaci zařízení je možné provést s minimálními zásahy i během provozu v budově. Při použití trojtrubkového systému je možné dosáhnout exeletnú účinnost zařízení (přenos energie z jedné části budovy do druhé) při minimálních nákladech na provoz.
Velký výběr modelů vnitřních jednotek Klimatizační zařízení se vyrábějí v 14 konstrukčních řadách, které lze vzájemně kombinovat dle požadavků zákazníka pro různé druhy interiéru. Možnost napojení až 64 ks vnitřních jednotek na jeden systém, které mohou být dimenzovány až na 135% jmenovitého výkonu. Sofistikovaný řídící systém WEB-based Controller, TCC- Link, LonWorks, Touch Screen Controller, Compliant Manager TOSHIBA nabízí na ovládání a kontrolu spotřeby jednotlivých zařízení sofistikované ovládací systémy, které umožňují kontrolovat na dálku provoz zařízení a monitorovat jejich konkrétní provozní spotřebu. Tato možnost je výhodná pro hotely, pronajaté kancelářské prostory apod. Diagnostický software na lokalizaci a hlášení poruchových stavů a jejich automatického hlášení.
Podpůrný program pro projektanty TOSHIBA nabízí pro projektanty podpůrný program ve formě snadno ovladatelného softwaru na projektování SMMS / SHRS / Mini MMS systémů s kopmletnou databází zařízení s automatickým přepočítáním instalačního vedení a výkonových parametrů   •	Selection Tools - software ( Piping Design - SMMSi, Mini SMMS, SHRMi ) •	Design Airs Selection Tools - software ( SMMSi, SMMSe, SHRMe ) •	Technické podklady - Inginiering Book - PDF •	CAD knihovnu zařízení •	Lanch custom - program ke srovnání a spotřeby energie •	+ 2% z realizovaného projektu   Pokud máte zájem o podrobnější informace, prosím kontaktujte nás e-mailem: imtec@imtec.cz telefonicky: +420 774 260 844 Zašleme Vám LINK ke stažení podkladů a softwaru. RAV - LIGHT COMERCIAL KLIMATIZACE - Hlavní stránka HEAT PUMPS RAS - RESIDENTIAL VRF & CHILLER
Klimatizace budov - VRF - SMMS-e
Mapa stránek Produkty Kontakty
vysokotlaká čerpadla fitinky a komponenty trysky vysokotlaké potrubí řídící moduly filtry vody
Kontaktní adresa IMTEC s.r.o. Orlí 26 602 00 Brno tel. +420 774 260 844 Česká republika Internetový obchod
1993 - 2024 © IMTEC s.r.o.
Vodní mlha 2024
Inštalační schémy
Klimatizace 2024