MistingTechnology Systém vodní mlhy, pracuje na principu atomizace vody na mikročástice vodní mlhy která se 100% odpaří. Atomizace vody se dosahuje pomocí vysokotlakých čerpadel s pracovním tlakem 60 - 100 barů a trysek s Anti-Drip systémem. Mlžící trysky mohou mít průměr 15 - 20 - 30 - 40 nebo až 50 mikronů podle druhu použití. Mlžící systém je ekonomicky nenáročný na provoz s extrémně rychlou návratností investice. . Komerční a privátni použití Při komerčním využívání systému vodní mlhy na letních terasách, v zahradních restauracích, rekreačních zařízeních zvýšíte komfort pro Vaše návštěníky a také aktraktivitu vaši provozovny pro zákazníky. Mlžící systém také zamezuje přístupu létajícího hmyzu. Privátní využití pro zvýšení vlastního komfortu pro soukromé terasy, zahrady, balkony. Rychlá návratnost investice jakož i zvýšení komfortu. Udržování správné vlhkosti ovzduší přispívá ke zlepšení kvality života.
Průmyslové aplikace použití vodní mlhy Udržování stabilní vlhkosti v průmyslu se vzhledem k technologické postupy a normy stává nezbytností. Zajištění správné vlhkosti prostředí přispívá k vyšší kvalitě produktů bez puklin a deformací. Tím i ke vyšší ekonomické výtěžnosti zpracovávaného materiálu. Například při výrobě nábytku se jednoznačně zvyšuje kvalita - neznikajú puklimy po lakování dřeva a různé deformace vlivem roztažnosti materiálu. Rychlá návratnost investice jakož i zvýšení ekonomického výnosu. Udržování správné vlhkosti ovzduší přispívá k vyšší produktivitě a zlepšení kvality pracovního prostředí.
Agrotechnické aplikace a použití v živočíšni výrobě Využívání mlžících systémů v zemědělské produkci zvyšuje jejich výnosy. Nejvýraznější efekt se dosahuje při plodinách pěstovaných v sklenících. Mlžící systém také působí proti škůdcům a létajícímu hmyzu. Systémem vodní mlhy lze jednoduše ošetřovat plodiny proti možným plísním a parazitům s použitím dávkovacího čerpadla účinné látky. Mikročástice vodní mlhy se účinně dostanou na celý povch rostlin.
Vodná hmla & MistingSystems
Komfort a zdraví
Průmyslové aplikace
Agrotechnické aplikace
PRŮMYSLOVÉ APLIKACE AGRO APLIKACE GALERIE - FOTO KOMFORT A ZDRAVÍ GALERIE - VIDEO VODNÍ MLHA - Hlavní stránka
Mapa stránek Produkty Kontakty
vysokotlaká čerpadla fitinky a komponenty trysky vysokotlaké potrubí řídící moduly filtry vody
Kontaktní adresa IMTEC s.r.o. Orlí 26 602 00 Brno tel. +420 774 260 844 Česká republika Internetový obchod
1993 - 2024 © IMTEC s.r.o.
Vodní mlha 2024
Inštalační schémy
Klimatizace 2024
Adiabatické chlazení externích a interních prostor